Nav
polomarket
POLOmarketdo końca 4 dni
lidl
Lidldo końca 2 dni
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 18 dni
aldi
Aldido końca 1 dzień
castorama
Castoramado końca 2 dni
kaufland
Kauflanddo końca 5 dni
barbora
Barborado końca 3 dni
e.leclerc
E.Leclercdo końca 8 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 3 dni
blu
BLUdo końca 44 dni
pepco
Pepcodo końca 5 dni
decathlon
Decathlondo końca 13 dni
deichmann
Deichmanndo końca 13 dni
komputronik
Komputronikdo końca 3 dni
Nav
Reklama
Reklama

Ziko Dermo - gazetki promocyjne Mińsk Mazowiecki(mazowieckie pow. miński)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Ziko Dermo
Sklepy sieci Ziko Dermo w innych miastach
Reklama
O sieci Ziko Dermo

Krakowska grupa Ziko prowadzi na terenie całej Polski sieć aptek Ziko, aptekę internetową e-ZikoApteka oraz punkty dermokonsultacji Ziko Dermo. Ziko Dermo to wyspecjalizowane placówki zajmujące się doradztwem w zakresie dermokosmetyki oraz prowadzące sprzedaż produktów z tej grupy w atrakcyjnych cenach. Zazwyczaj ulokowane są przy aptekach Ziko, ale często działają także samodzielnie. W poszczególne dni porad udzielają tam konsultantki wyspecjalizowane w zakresie różnych marek kosmetyków: pomagają dobrać odpowiednie do potrzeb cery czy włosów środki pielęgnacyjne, kosmetyki apteczne, nutrikosmetyki oraz suplementy diety. Atutem sieci Ziko Dermo jest – poza fachową wiedzą, jaką z klientami dzielą się pracownicy oraz atrakcyjnymi cenami, o których można przekonać się, przeglądając gazetki reklamowe – najlepsza na rynku aparatura do badania skóry twarzy i włosów. Za jej pomocą lepiej można zdiagnozować problemy pacjenta, a następnie z większą trafnością dobrać odpowiednie preparaty, zważając przy tym na to, by uwzględnić wszystkie promocje, jakimi objęty jest asortyment sieci, i z jakimi można zapoznać się, przeglądając gazetkę promocyjną. W Ziko Dermo cyklicznie organizowane są darmowe dermokonsultacje, w trakcie których można nie tylko przetestować produkty i zakupić je w promocyjnych cenach, lecz także skorzystać z fachowych porad personelu. Stałą akcją promocyjną jest tzw. Tydzień z Marką, podczas którego wybrane produkty z asortymentu sieci są objęte rabatami do nawet 50%.

Reklama
Opinie o sieci Ziko Dermo
  • ...
  • 08/07/2015
Szkoda, że u nas w Białym nie ma jeszcze Ziko. Ale na szczęście jest sklep internetowy co wiele razy mnie już uratowało.
  • ...
  • 07/07/2015
Ostatnio będąc na urlopie w Żywcu odwiedziłem aptekę Ziko i musze przyznać, że jestem mile zaskoczony obsługą, która bardzo miło mnie przywitała i chętnie pomogła w wyborze produktów, więc oby więcej takich aptek :)
  • ...
  • 05/07/2015
Dobre apteki. Dużo jeżdżę po kraju i w niejednym ziko już byłem. Wszędzie spotkałem się z dobrymi promocjami i miłą obsługą.
Reklama
Reklama